Zápasy

Apríl 2020
MŠK Spartak Medzilaborce
MŠK Spartak Medzilaborce
0 - 0
MŠK Spišské Podhradie
MŠK Spišské Podhradie
GÓLY NAŠICH : zrušené
19. apríla 2020 - 16:00 Mierova 20, Medzilaborce IV.LIGA SEVER 22.kolo
FK Gerlachov
FK Gerlachov
0 - 0
MŠK Spišské Podhradie
MŠK Spišské Podhradie
GÓLY NAŠICH : zrušené
12. apríla 2020 - 15:30 Cherlachov 205, Gerlachov IV.LIGA SEVER 21.kolo
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
0 - 0
TJ Sokol Ľubotice
TJ Sokol Ľubotice
GÓLY NAŠICH : zrušené
5. apríla 2020 - 15:30 zrušené IV.LIGA SEVER 20.kolo
Marec 2020
FK Soľ
FK Soľ
0 - 0
MŠK Spišské Podhradie
MŠK Spišské Podhradie
GÓLY NAŠICH :
29. marca 2020 - 15:00 IV.LIGA SEVER 19.kolo
TJ Družstevník Župčany
TJ Družstevník Župčany
0 - 0
MŠK Spišské Podhradie
MŠK Spišské Podhradie
GÓLY NAŠICH :
22. marca 2020 - 15:00 IV.LIGA SEVER 18.kolo
November 2019
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
4 - 1
FK DEMJATA
FK DEMJATA
GÓLY NAŠICH :
17. novembra 2019 - 13:00 IV.LIGA SEVER 17.kolo
MŠK SLAVOJ SPIŠSKÁ BELÁ
MŠK SLAVOJ SPIŠSKÁ BELÁ
4 - 0
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
GÓLY NAŠICH :
2. novembra 2019 - 17:00 IV.LIGA SEVER 16.kolo
Október 2019
OŠK FINTICE
OŠK FINTICE
0 - 2
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
GÓLY NAŠICH :
27. októbra 2019 - 14:00 IV.LIGA SEVER 15.kolo
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
1 - 0
FUTBALOVÝ KLUB NIŽNÝ HRUŠOV
FUTBALOVÝ KLUB NIŽNÝ HRUŠOV
GÓLY NAŠICH :
20. októbra 2019 - 14:00 IV.LIGA SEVER 14.kolo
OFK SIM RASLAVICE
OFK SIM RASLAVICE
1 - 0
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
GÓLY NAŠICH :
13. októbra 2019 - 14:30 IV.LIGA SEVER 13.kolo
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
2 - 1
MFK STARÁ ĽUBOVŇA
MFK STARÁ ĽUBOVŇA
GÓLY NAŠICH :
6. októbra 2019 - 14:30 IV.LIGA SEVER 12.kolo
September 2019
OFK TATRAN KRAČÚNOVCE
OFK TATRAN KRAČÚNOVCE
0 - 3
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
GÓLY NAŠICH :
29. septembra 2019 - 15:00 IV.LIGA SEVER 11.kolo
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
3 - 1
ŠK ZÁHRADNÉ
ŠK ZÁHRADNÉ
GÓLY NAŠICH :
22. septembra 2019 - 15:00 IV.LIGA SEVER 10.kolo
FK SVIT
FK SVIT
1 - 2
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
GÓLY NAŠICH :
15. septembra 2019 - 15:30 IV.LIGA SEVER 09.kolo
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
3 - 2
MFK SLOVAN SABINOV
MFK SLOVAN SABINOV
GÓLY NAŠICH :
8. septembra 2019 - 15:30 IV.LIGA SEVER 8.kolo
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
6 - 1
MŠK SPARTAK MEDZILABORCE
MŠK SPARTAK MEDZILABORCE
GÓLY NAŠICH :
1. septembra 2019 - 15:30 IV.LIGA SEVER 07.kolo
August 2019
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
1 - 1
FK GERLACHOV
FK GERLACHOV
GÓLY NAŠICH :
25. augusta 2019 - 16:00 IV.LIGA SEVER 06.kolo
TJ SOKOL ĽUBOTICE
TJ SOKOL ĽUBOTICE
0 - 2
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
GÓLY NAŠICH :
18. augusta 2019 - 16:00 IV.LIGA SEVER 05.kolo
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
1 - 0
FK SOĽ
FK SOĽ
GÓLY NAŠICH :
11. augusta 2019 - 16:30 IV.LIGA SEVER 04.kolo
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
3 - 3
TJ DRUŽSTEVNÍK ŽUPČANY
TJ DRUŽSTEVNÍK ŽUPČANY
GÓLY NAŠICH :
4. augusta 2019 - 16:30 IV.LIGA SEVER 03.kolo
Júl 2019
FK DEMJATA
FK DEMJATA
0 - 2
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
GÓLY NAŠICH :
31. júla 2019 - 17:00 IV.LIGA SEVER 02.kolo
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
2 - 1
MŠK SLAVOJ SPIŠSKÁ BELÁ
MŠK SLAVOJ SPIŠSKÁ BELÁ
GÓLY NAŠICH :
28. júla 2019 - 17:00 IV.LIGA SEVER 01.kolo
September 2019
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
0 - 3
FK POPRAD
FK POPRAD
GÓLY NAŠICH :
25. septembra 2019 - 15:30 Slovnaft Cup 4.kolo
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
1 - 0
FK ŽELEZIARNE PODBREZOVÁ
FK ŽELEZIARNE PODBREZOVÁ
GÓLY NAŠICH :
11. septembra 2019 - 16:00 Slovnaft Cup 3.kolo
August 2019
MFK GELNICA
MFK GELNICA
0 - 2
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
GÓLY NAŠICH :
21. augusta 2019 - 17:00 Slovnaft Cup 2.kolo
Júl 2019
FK 05 LEVOČA
FK 05 LEVOČA
3 - 4
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
GÓLY NAŠICH :
21. júla 2019 - 17:00 Slovnaft Cup 1.kolo
Marec 2020
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok
3 - 0
MŠK Spišské Podhradie
MŠK Spišské Podhradie
GÓLY NAŠICH :
6. marca 2020 - 18:30 Umelá tráva - Spišská Nová Ves Zimná príprava 8. zápas
Február 2020
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá
1 - 2
MŠK Spišské Podhradie
MŠK Spišské Podhradie
GÓLY NAŠICH : Dárius Vandraško, Matúš Stropkay,
29. februára 2020 - 14:00 Umela tráva - Spišská Belá Zimná príprava 7. zápas
1.FC Tatran Prešov
1.FC Tatran Prešov
7 - 0
MŠK Spišské Podhradie
MŠK Spišské Podhradie
GÓLY NAŠICH :
25. februára 2020 - 15:30 Umelá tráva - Prešov Zimná príprava 6. zápas
FK Spišská Nová Ves U19
FK Spišská Nová Ves U19
1 - 3
MŠK Spišské Podhradie
MŠK Spišské Podhradie
GÓLY NAŠICH : Erik Maliňák, Matúš Stropkay, Adam Cehuľa
18. februára 2020 - Umelá tráva - Spišská Nová Ves Zimná príprava 5. zápas
FK Poprad B
FK Poprad B
4 - 1
MŠK Spišské Podhradie
MŠK Spišské Podhradie
GÓLY NAŠICH : Erik Maliňák
8. februára 2020 - 10:00 Umelá tráva - Poprad Veľká Zimná príprava 4. zápas
FK Vysoké Tatry
FK Vysoké Tatry
1 - 1
MŠK Spišské Podhradie
MŠK Spišské Podhradie
GÓLY NAŠICH : Vandraško
1. februára 2020 - 13:30 Umelá tráva - Tatranská Lomnica Zimná príprava 3. zápas
Január 2020
FK Poprad U19
FK Poprad U19
0 - 2
MŠK Spišské Podhradie
MŠK Spišské Podhradie
GÓLY NAŠICH : Komara, Mirossay
25. januára 2020 - 10:00 Umelá tráva - Poprad Veľká Zimná príprava 2. zápas
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
3 - 0
MŠK Spišské Podhradie
MŠK Spišské Podhradie
GÓLY NAŠICH :
18. januára 2020 - 11:00 Umelá tráva - Lipany Zimná príprava 1. zápas
Júl 2020
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
VS
MŠK Spišské Podhradie
MŠK Spišské Podhradie
GÓLY NAŠICH :
15. júla 2020 - 18:00 Letná príprava 3. zápas
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok
VS
MŠK Spišské Podhradie
MŠK Spišské Podhradie
GÓLY NAŠICH :
11. júla 2020 - 10:30 Letná príprava 2. zápas
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE
2 - 1
LKS Watra Białka Tatrzańska
LKS Watra Białka Tatrzańska
GÓLY NAŠICH : Dárius Vandraško,Matúš Stropkay
5. júla 2020 - 11:30 štadión MŠK Spišské Podhradie Letná príprava 1. zápas