Druhý zápas prípravy priniesol gólovú prestrelku…

ŠKM LIPTOVSKÝ HRÁDOK – MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE  4:4 (1:3) góly: Vandraško 2x, Ferenc, Vilkovský

 

Zápas sa hral v horúcom počasí  s čím sa lepšie od úvodu stretnutia vyrovnali hostia. Kombinačnou a nátlakovou hrou už v 15. minúte vyhrávali 0:3 po troch rýchlych góloch Ferenca, Vandraška a Vilkovského, ktoré padli po veľmi pekných akciách. Chlapci potom kontrolovali hru, mohli pridať ešte ďalšie góly no ďalšie šance nepremenili. V 30. minúte sa mala kopať penalta po faule na Dáriusa Vandraška ale rozhodca ju neodpískal. Domáci v 40. minúte využili zle postavenie obrany hostí a znížili na 1:3 z ojedinelej akcie.

Do druhého polčasu hostia spravili 3 zmeny s cieľom pokračovať v ťažení z prvého polčasu no nepochopiteľne sa stiahli a dostali pod veľký tlak, čo domáci využili a za 10 minút otočili zápas na 4:3. V závere sme však ešte dokázali vyrovnať po peknej akcii po osi Komara, Cmorej, Vandraško. Zápas tak skončil po gólovej prestrelke 4:4.

V ďalšom prípravnom zápase sa  naši chlapci predstavia v stredu 15.7.2020 na pôde Giraltoviec.

foto: Tomáš Kučera

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *