MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE ČAKÁ ANGLICKÝ TÝŽDEŇ

Líder tabuľky IV. ligy Sever sa v štvrtú septembrovú nedeľu predstaví na domácom trávniku proti ŠK Záhradné a v stredu si zmeria sily v 4. kole Slovnaft Cupu s rivalom z Popradu. Pred dôležitým týždňom sme vyspovedali ,,motorovú myš“  Mšk Mirka Mirossaya.

Pred týždňom sme získali dôležité 3 body vo Svite, čo hovoríš na tento zápas?

Po fantastickom góle Hritza sme po prvom polčase vyhrávali 1:0. Ale bol to náročny zápas, hlavne v druhom polčase kedy domáci po prestávke vyrovnali, našťastie sa nam podarilo hneď odpovedať z penalty na 2:1. Do konca zápasu sme súpera k ničomu nepustili a tak sme si odniesli zo Svitu 3 body.

Aká bola príprava na anglický týždeň?

Keďže nie sme nikto profesionáli, tak nejaká extra príprava na anglicky týždeň nebola, hlavné bolo čo najviac zregenerovať, dať sa dokopy na ďalší zápas a nejaký ľahký tréning medzi tým.

Čo hovoríš na žreb 4. kola Slovnaft Cupu? 

Po vyradení Podbrezovej v 3.kole sme dúfali že v žrebe 4.kola dostaneme nejakého fortunaligistu. V šatni sme sa rozprávali o Žiline či Slovane Bratislava. Nakoniec nám žreb prisúdil minuloročného súpera z 3.kola FK Poprad ktorým  máme  čo vracať. Dúfame že tohto roku ich  potrápime viac a budeme sa snažiť o dobrý výsledok.

Zdieľať: