Spišský hrad nedobyli ani futbalisti Starej Ľubovne…

Počas chladného víkendu sa odohralo 12. kolo IV. ligy Sever. Stará Ľubovňa zavítala do Spišského Podhradia s cieľom čo najviac potrápiť lídra tabuľky.

MŠK Spišské Podrhadie  – MFK Stará Ľubovňa   2:1   (1:0)  góly: Komara 2x, Lapoš

Do zápasu sme vstúpili ako obvykle aktívne, držali sme loptu a kontrolovali sme hru. Už pred prvým gólom sme mali viacero sľubných šancí no buď nás vychytal súperov brankár alebo ich zblokovala obrana. Potom sme šli do vedenia zaslúžene po peknej akcii, ktorú zakončil Tome Komara. Na začiatku druhého polčasu nás super zaskočil, keď z ich ojedinelej akcie vyrovnali. Nezlomilo nás to ale naopak sme sa zomkli, bojovali a výsledok sa dostavil. Už pred gólom sme mohli viackrát rozhodnúť ja sám som šiel zoči voči brankárovi, 2x vychytal Tomeho Komaru, raz mňa. Brankár ich držal nad vodou. V 70. minúte sme mali kopať penaltu, ale rozhodca ju nepochopiteľne neodpískal. V 88. minúte  rozhodol trošku šťastným gólom náš najlepší hráč Tome Komara. Myslím, že sme zvíťazili zaslúžene, no škoda, že to nebolo vyšším rozdielom, ale na druhej strane také víťazstvá stmeľujú kabínu a chutia najsladšie zhodnotil po zápase Dárius Vandraško (krídelník MŠK).

Zdieľať: